Dlaczego my?

Rzetelność z innej epoki

Kiedy wjeżdżasz do serwisu wulkanizacyjnego, zapewne spodziewasz się zastać ludzi kompetentnych, o sporym wachlarzu umiejętności i potrafiących rozwiać każdą wątpliwość dotyczącą ogumienia. Meldując się na Mazowieckiej 13, nie będziesz zawiedziony.

Firma Wulkan istnieje od 1928 roku. Oczywiście, przez te kilka dekad sporo się zmieniło – również właściciel. Ale skuteczność, fachowość i skrupulatność pozostały na tym samym, przedwojennym jeszcze poziomie. Czerpiemy z długoletniej tradycji naszej firmy, gdyż okres międzywojenny to dla nas okres, w którym ludzie byli słowni i zawsze godni zaufania.

Rzeczywiste doświadczenie

Obecnie właścicielem naszego serwisu wulkanizacji z Bydgoszczy jest Maciej Marynowski. Od czterdziestu lat związany z miastem i z samą branżą – i nie tylko poprzez osobisty udział przy naprawach, sprzedaży i wymianach ogumienia. Wiedzę gromadził, a umiejętności rozwijał również dzięki aktywności w dwóch bydgoskich stowarzyszeniach: Kujawsko-Pomorskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości (przewodniczący egzaminatorów) oraz Cechu Rzemiosł Różnych (członek zarządu).

Staż najmłodszego pracownika naszej firmy to dwanaście lat – ile serwisów wulkanizacji powstało przez ten okres w Bydgoszczy i okolicach? Zapewne sporo, gdyż coraz więcej klientów odwiedza nas, gdy nie są zadowoleni z obsługi konkurencji.

Kompetencja i sprzęt

Doświadczenie i wprawa pozwalają nam wykonać nawet najtrudniejsze i najbardziej niekonwencjonalne zadania związane z oponami i kołami. W Bydgoszczy nie znajdziesz wulkanizatorów o takim zacięciu i podejściu.

Wszyscy członkowie ekipy prezentują założoną postawę, która nakazuje im między innymi stale podnosić kwalifikacje. Dlatego możesz mieć pewność, że mimo ogromnego doświadczenia i tradycji przedwojennych, nie jesteśmy staroświeccy. Najwyższa jakość obsługi to priorytet, a jej warunkiem jest korzystanie z najnowszych, wysokiej klasy urządzeń do montażu, demontażu i wyważania kół.

Szeroka oferta i dobra lokalizacja

Dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze nie musimy ograniczać się wyłącznie do obsługi ogumienia samochodowego: naprawiamy i sprzedajemy koła i felgi również innych pojazdów, dokonujemy poprawek lakierniczych, prowadzimy serwis klimatyzacji. W Bydgoszczy nie wyjeżdżaj z centrum – na Mazowieckiej 13 działa punkt wulkanizacyjny, do którego aż chce się wracać.

Sprawdź spis wszystkich usług i skontaktuj się z nami!